Проведення практичних занять зі студентами Житомирського кооперативного фахового коледжу бізнесу і права

Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України продовжує активно співпрацювати з начальними закладами Житомирщини.

Так, 27 квітня 2023 року на базі Житомирського НДЕКЦ МВС з метою відпрацювання на практиці теоретичних знань з навчальної дисципліни «Кримінальне право» зі студентами третього курсу спеціальності «Право» Житомирського кооперативного фахового коледжу бізнесу і права проведено заняття на тему: «Особливості проведення комп’ютерно-технічної, балістичної та дактилоскопічної експертизи».

У рамках проведення заняття зі вступним словом до присутніх звернувся заступник директора центру – завідувач відділу криміналістичних видів досліджень Володимир Лесик.
Під час проведення практичних занять з доповідями та наочною демонстрацією в рамках теми, яка розглядалася, виступили досвідчені фахівці експертного центру: завідувач відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Олег Томашевський та судовий експерт цього ж відділу Пашкевич Максим, завідувачі секторів відділу криміналістичних видів досліджень: дактилоскопічних досліджень – Олег Межевич, досліджень зброї – Олександр Ганський.

 

Окрему увагу студентів фахівці Житомирського НДЕКЦ МВС зосередили на особливостях і правових основах проведення судових експертиз та експертних досліджень, опису об’єктів у протоколі огляду місця події, формулюванню запитань у постановах про призначення експертизи зброї, комп’ютерно-технічних та дактилоскопічних експертиз.

     

По завершенню заходу студенти та викладачі Пашкевич Олена, Криштоп Світлана та Демчук Олег подякували фахівцям та керівництву Житомирського НДЕКЦ МВС за цікаве заняття та побажали успіхів у експертній діяльності.

Проведення практичних занять зі студентами Житомирського кооперативного фахового коледжу бізнесу і права
Догори