Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують брати участь у наукових заходах

У лютому цього року Валерія БОНДАРЕНКО-БЕРЕГОВИЧ, старший судовий експерт відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС, брала участь у другій Міжнародній науково-практичній конференції «Якість та безпечність продукції у внутрішній і зовнішній торгівлі й торговельне підприємництво: сучасні вектори розвитку і перспективи», яка проходила на базі Полтавського державного аграрного університету. Наприкінці березня вийшов з друку збірник тез вказаної науково-практичної конференції.

На вказаній конференції Валерія висвітлювала тему «Якість продукції, її складові та стадії життєвого циклу». У своїй доповіді старший судовий експерт детально розкрила, які саме фактори або умови виробництва можуть вплинути на якість продукції, адже вона підходить до теми не лише як науковець, а й експерт, що працює саме за цим видом експертної спеціальності.

Також у збірнику були розглянуті актуальні питання якості, безпечності і екологічності продукції; технічного регулювання в Україні та світі; експертизи товарів; сучасної торгівлі і підприємництва; ринку товарів та послуг в умовах глобалізації та цифровізації; митний аспект зовнішньої торгівлі; комерційної логістики; бізнес-освіти та управління знаннями тощо.

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують брати участь у наукових заходах
Догори