Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній науково-практичній конференції

Працівник відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Олександр Лиманець взяв участь у IV Міжнародній науково-практичній конференції «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині)», яка відбулась 23-24 лютого 2023 року в м. Запоріжжя, на базі Запорізького державного медичного університету.
Метою конференції було залучення наукової спільноти до трансдисциплінарної дискусії, стимулювання і підтримка науки в Україні. На конференції розглядалась низка теоретичних та практичних питань сучасної філософії медицини, психології, деонтології в медицині щодо проблем особистісного та соціального буття людини в медицині.

Олександр Лиманець взяв участь у роботі секції «Філософія медицини – інтелектуально-науковий проєкт XXI ст.: теоретико-методологічні аспекти», на якій виступив з доповіддю на тему «Міфічний характер реклами ліків: світоглядно-комунікативний аспект». Тези доповіді включені до збірника матеріалів IV Міжнародної науково-практичної конференції «Соціально-етичні та деонтологічні проблеми сучасної медицини (немедичні проблеми в медицині)» 23-24 лютого 2023 року м. Запоріжжя.

Участь працівника Житомирського НДЕКЦ МВС у міжнародній науково-практичній конференції
Догори