Комплексні рішення цифрового розслідування

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують активно приймати участь в наукових онлайн семінарах та тестуваннях.
Під час проведення комп’ютерно-технічних судових експертиз судові експерти відділу комп’ютерно-технічних досліджень  застосовують ліцензійне спеціальне програмне забезпечення міжнародної компанії «Access Data».
Так 21 травня 2020 року головний судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Пригорчук Роман брав участь
у онлайн-тестуванні Access Data Certified Investigator на офіційному сайті компанії.

Після успішного тестування Пригорчук Роман отримав сертифікат дослідника Access Data, що підтверджує його професійний рівень роботи з програмним комплексом Forensic Toolkit при проведенні комп’ютерно-технічних досліджень. Forensic Toolkit – це програмне забезпечення комп’ютерної криміналістики, виготовлене компанією Access Data, яка заснована в 1987 р. та має три глобальних офіси: США, Великобританія та Франкфурт-на-Майні з 30-річним досвідом у правоохоронних органах, урядових установах, корпораціях та юридичних компаніях у всьому світі.
Даний програмний комплекс дає можливість проводити пошук та відновлення видаленої інформації, створення побітових образів цифрових носіїв, дампів оперативної пам’яті та їх аналіз, підбір паролів у цифровій криміналістиці.

Комплексні рішення цифрового розслідування
Догори