Участь у міжнародному вебінарі «The Amped Ecosystem: From the Crime Scene to the Courtroom»

Завідувач сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Житомирського НДЕКЦ МВС Роман Довжаниця 13.04.2021 прийняв участь у міжнародному вебінарі «The Amped Ecosystem: From the Crime Scene to the Courtroom» на запрошення компанії «Amped Software».

Під час вебінару на платформі «Zoom» обговорювалися та демонструвалися інноваційні рішення для криміналістичного аналізу, покращення якості і перевірки оригінальності цифрових доказів. Основна увага приділялася можливостям автоматичного виявлення ознак монтажу у зображеннях та окремих кадрах відеоряду відеозаписів.

Також демонструвалися можливості і інших програмних продуктів компанії «AMPED SOFTWARE», зокрема: «AMPED REPLAY», «AMPED DVCRCONV», «AMPED AUTHENTICATE», які дають змогу швидкого, дієвого та наочного вирішення інших видів криміналістичних завдань у галузі цифрової криміналістики.

Захід був відкритий для правоохоронних органів, військових, державних органів, корпоративних організацій та судових експертів багатьох держав Європейського Союзу та близького зарубіжжя.
Також спікерами у декілька технічних сесій будо доведено практичне застосування програмного забезпечення «Amped FIVE» та його інноваційні функціональні можливості під час роботи з відеозаписами та фотозображеннями у судово – експертній діяльності.

Програмне забезпечення «Amped FIVE» є універсальним програмним пакетом з широким вибором можливостей і фільтрів, що дозволяє поліпшувати якість відеозображення за допомогою одного кліка. Це комплексне програмне рішення, яке створене для вирішення різних завдань з аналізу цифрових зображень і відеозаписів в інтересах проведення внутрішнього розслідування, аналізу відеозаписів систем відеоспостереження та судової експертизи. По закінченню заходу отримав сертифікат участі.

Участь у міжнародному вебінарі «The Amped Ecosystem: From the Crime Scene to the Courtroom»
Догори