Тридцять п’ять років тому сталася страшна трагедія… Чорнобиль… «Мирний атом» завдав горя і болю тисячам жителів України…

Так, час невпинно йде вперед… Вже на тридцять п’ять років віддалилась чорна дата Чорнобиля, про яку з болем і сльозами згадуємо нині. І хочеться, щоб більше ніколи і ніде у світі не повторилось подібне лихо. Але великий подвиг, які здійснили всі, хто брав участь у ліквідації наслідків вибуху на Чорнобильській АЕС залишиться назавжди.

Мало з тих, хто у ті дні за службовим обов’язком чи покликом серця опинився у небезпечній зоні, розумів ступінь ризику власним здоров’ям і навіть життям.

Серед них були й працівники Експертної служби Житомирщини, які взяли активну участь у ліквідації наслідків на Чорнобильській АЕС у 1986 році.

В це день хочеться щиро подякувати всім ліквідаторам за ризик власним життям та здоров’ям при виконанні своїх службових обов’язків та побажати міцного здоров’я на довгі роки, сил та енергії, поваги і шани від людей. Хай щедре сонце завжди зігріває Вашу оселю добром і посміхається доля! Нехай Бог оберігає Вас від усіх негараздів!

Догори