Участь у міжнародному вебінарі «Amped User Days 2021»

20.04.2021 працівник сектору досліджень у сфері інформаційних технологій Житомирського НДЕКЦ МВС Роман Довжаниця прийняв участь у міжнародному вебінарі «Amped User Days 2021» на запрошення компанії «Amped Software» (Трієст, Італія).

Захід був відкритий для правоохоронних органів, військових, державних органів, корпоративних організацій та судових експертів багатьох держав Європейського Союзу та близького зарубіжжя.
Під час вебінару на платформі «Zoom» обговорювалися та демонструвалися інноваційні рішення для криміналістичного аналізу, покращення і перевірки оригінальності цифрових доказів.

Також спікерами у декілька технічних сесій будо доведено практичне застосування програмного забезпечення «Amped FIVE» та його функціональні можливості під час роботи з відеозаписами та фотозображеннями у судово – експертній діяльності.

Програмне забезпечення «Amped FIVE» є універсальним програмним пакетом з широким вибором можливостей і фільтрів, що дозволяє поліпшувати якість відеозображення за допомогою одного кліка. Це комплексне програмне рішення, яке створене для вирішення різних завдань з аналізу цифрових зображень і відеозаписів в інтересах проведення внутрішнього розслідування, аналізу відеозаписів систем відеоспостереження та судової експертизи. 

Участь у міжнародному вебінарі «Amped User Days 2021»
Догори