Житомирські експерти виявили ряд транспортних засобів зі зміненими номерами кузова та двигуна

07.11.2020 на підставі заяви громадянина «М» про проведення експертного дослідження транспортного засобу в територіальному сервісному центрі МВС № 1841 м. Житомир судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС при проведенні експертного дослідження виявлено змінений номер двигуна легкового автомобіля «DAEWOO NEXIA».

Дослідженням встановлено, що номер двигуна даного автомобіля знищений механічним способом, а наявний ідентифікаційний номер нанесений саморобним способом шляхом перебивання всього номеру.

Цього ж дня, в територіальному сервісному центрі МВС № 1844 м. Новоград-Волинський судовим експертом Житомирського НДЕКЦ МВС при огляді автомобіля «OPEL VECTRA» виявлено ознаки саморобного вварювання номерного майданчика кузова.

Інший випадок підробок номерних деталей виявлено в м. Бердичів. Так, 12.11.2020 до територіального сервісного центру МВС № 1842 м. Бердичів звернулась мешканка Бердичівського району Житомирської області громадянка «Г» із заявою щодо перереєстрації легкового автомобіля «RENAULT KANGOO», який вона придбала влітку 2020 року на авторинку в м. Київ та керувала по дорученню.

 

Довготривалий час зазначена громадянка не зверталася до ТСЦ з питань перереєстрації та постановки на облік даного автомобіля. Однак, коли звернулася, то потрапила в неприємну для себе ситуацію.

 

Під час проведення перереєстрації наданого на дослідження автомобіля судовим експертом Житомирського НДЕКЦ МВС встановлено змінені ідентифікаційні номер кузова шляхом вварювання номерної панелі з іншим номером та номер двигуна шляхом видалення таблички з первинним маркуванням і закріпленням таблички з іншим номером.

Транспортні засоби та документи, що їх супроводжують, передано до територіальних підрозділів Національної поліції Житомирської області для подальшого проведення розслідування.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН !!!

Постановою Кабінету Міністрів України від 07.09.1999 № 1388 (у редакції постанови Кабінету Міністрів України від 23.12.2009 № 1371) затверджено Порядок державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку автомобілів, автобусів, а також самохідних машин, сконструйованих на шасі автомобілів, мотоциклів усіх типів, марок і моделей, причепів, напівпричепів, мотоколясок, інших прирівняних до них транспортних засобів та мопедів.

З метою уникнення вищенаведених випадків, Житомирський НДЕКЦ МВС радить громадянам бути обачливими перед купівлею транспортних засобів.

Громадяни можуть самостійно замовити проведення експертного дослідження транспортного засобу з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів та супроводжуючих документів.

Для проведення експертних досліджень необхідно звертатися до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС Житомирської області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;

ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;

ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;

ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;

ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.

Графік роботи ТСЦ: вівторок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 9:00 до 16:45. Неділя, понеділок – вихідні.

БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

Житомирські експерти виявили ряд транспортних засобів зі зміненими номерами кузова та двигуна
Догори