Збори судових експертів сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень

З метою підвищення професійного рівня працівники Експертної служби МВС України приймають участь в різноманітних навчальних зборах.
Так, в період з 16 по 20 вересня 2019 року на базі Хмельницького університету управління та права імені Леоніда Юзькова (м. Хмельницький) проводились збори судових експертів за експертними спеціальностями 4.1 «Дослідження слідів людини та слідів тварини», 4.2 «Дослідження знарядь, агрегатів, інструментів і залишених ними слідів, ідентифікація цілого за частинами», 4.4 «Дослідження ідентифікаційних номерів та рельєфних знаків».
Серед запрошених до участі був і судовий експерт сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Тарас Нанівський.

Під час проходження курсів судові експерти опанували окремі теоретичні питання юридичної та психологічної підготовки, судової фотографії при проведенні судової трасологічної експертизи.
Здобуті під час навчання знання та практичні навички сприятимуть подальшому становленню молодого фахівця як судового експерта.

Збори судових експертів сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень
Догори