«Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень»

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують активно приймати участь в наукових заходах, у тому числі що організовуються керівництвом Експертної служби МВС.

Так, з 18 по 20 вересня 2019 року базі Запорізького НДЕКЦ МВС в м. Бердянську проводився науково-практичний семінар «Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень», в якому приймали участь не лише фахівці Експертної служби МВС, а й судові експерти з Київського та Дніпропетровського науково-дослідних інститутів судових експертиз Міністерства юстиції.


В даному науковому заході прийняв участь завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Максим Янович.
В рамках семінару обговорено актуальні питання, які виникають під час проведення судової технічної експертизи документів і судової почеркознавчої експертизи та шляхи їх вирішення, сучасний стан методичного забезпечення та нормативно-правового регулювання в зазначених галузях.
Учасники семінару під час спілкування обмінювалися власними напрацюваннями та позитивним досвідом при проведенні експертиз.

«Актуальні питання технічного дослідження документів та почеркознавчих досліджень»
Догори