Участь у науково-практичному семінарі-тренінгу

4 березня 2021 року старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Ольга Недашківська прийняла участь у науково-практичному семінарі-тренінгу «Проблемні питання призначення судових товарознавчих експертиз лікарських засобів  та дієтичних добавок» проведений Полтавським НДЕКЦ МВС, з темою доповіді «Практичні проблеми ідентифікації та класифікації лікарських засобів та дієтичних добавок при проведенні судової товарознавчої експертизи».
Метою проведення заходу є розвиток теорії та практики експертної діяльності, зміцнення зв’язків між наукою і практикою шляхом обміну передовим досвідом і думками  між молодими і досвідченими вченими.
Під час науково-практичного семінару-тренінгу, між учасниками судовими експертами з регіональних НДЕКЦ МВС та науковими співробітниками Харківського державного університету харчування та торгівлі, Національного фармацевтичного університету (м. Харків), Таврійського державного агротехнологічного університету імені Дмитра Моторного, були обговорені проблемні питання, які виникають при призначенні та проведенні судових товарознавчих експертиз лікарських засобів  та дієтичних добавок.

Фахівці поділилися думками та сформували резолюцію семінару, яка буде передана до відповідних компетентних органів.
Учасники семінару отримали сертифікати від Полтавського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України.

 

Участь у науково-практичному семінарі-тренінгу
Догори