Результати оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю

Результати оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю у Житомирському НДЕКЦ МВС

Житомирським НДЕКЦ МВС створено постійно діючу робочу групу для проведення оцінювання роботи із забезпечення, дотримання та реалізації прав осіб з інвалідністю.

Робочою групою відповідно до Методики оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в Міністерстві внутрішніх справ України та центральних органах виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України, затвердженої наказом Міністерства внутрішніх справ України від 11 квітня 2018 року № 294 та на виконання наказу Експертної служби МВС від 09.02.2022 № 4-ЕС-Н-2022 «Про організацію проведення оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю в установах Експертної служби МВС» Житомирським НДЕКЦ МВС проведено оцінювання роботи із забезпечення дотримання та реалізації прав осіб з інвалідністю в НДЕКЦ шляхом надання письмових відповідей на тестові завдання. Загальна оцінка за результатами оцінювання становить 14 балів.

№ з/п

Назва підрозділу (закладу, установи, органу)

Кількість працівників за штатом

Кількість працівників за списком

Кількість осіб з інвалідністю

Загальна оцінка

1
група

2 група

3 група

Усього

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1

Житомирський НДЕКЦ МВС

146

132

0

4

4

8

14

За результатами оцінювання визначено, що закони та інші нормативно-правові акти розроблені Міністерством внутрішніх справ України та центральними органами виконавчої влади, діяльність яких спрямовується та координується Кабінетом Міністрів України через Міністра внутрішніх справ України спрямовані на дотримання прав осіб з інвалідністю.

Для здоров’я осіб з інвалідністю створено безпечні та нешкідливі умови праці, а також забезпечено права осіб з інвалідністю щодо залучення їх до суспільного життя нарівні з іншими працівниками НДЕКЦ.

Ведеться постійний моніторинг за дотриманням безперешкодного доступу осіб з інвалідністю до будівлі НДЕКЦ. Облаштовано пандус, спеціальну вбиральню, місце для паркування, встановлено кнопку виклику працівників НДЕКЦ.
Звернення щодо порушень прав осіб з інвалідністю відсутні.

Результати оцінювання роботи із забезпечення прав осіб з інвалідністю
Догори