Проведення другого навчального тренінгу зі студентами Поліського національного університету

03 травня 2023 року з метою отримання теоретичних знань та практичних навичок із навчальних дисциплін правового напрямку студентами спеціальності «Міжнародні економічні відносини» Поліського національного університету працівниками Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України проведено другий навчальний тренінг на тему «Експертиза зброї, технічна експертиза документів, комп’ютерно-технічна експертиза».
У рамках проведення тренінгу зі вступним словом до присутніх звернувся заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Муравйов.
Під час проведення тренінгу з доповідями та наочною демонстрацією в рамках теми, яка розглядалася, виступили досвідчені фахівці експертного центру: судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Максим Пашкевич, завідувачі секторів відділу криміналістичних видів досліджень: почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку – Максим Янович, досліджень зброї – Олександр Ганський та судові експерти цього ж сектору Олександр Лиманець та Анна Гетман.

По завершенню заходу студенти та завідувач кафедри міжнародних економічних відносин та європейської інтеграції, доктор економічних наук, професор Зінчук Т.О. подякували фахівцям та керівництву Житомирського НДЕКЦ МВС за цікаве заняття та побажали успіхів у експертній діяльності.


Проведення другого навчального тренінгу зі студентами Поліського національного університету
Догори