Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують брати участь у наукових заходах

08 жовтня 2021 року завідувач відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Олег Томашевський та провідний фахівець Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України Бобик Олександр в режимі сервісу відеотелефонного зв’язку Zoom взяли участь у роботі Міжнародної науково-практичної конференції з проблем протидії торгівлі людьми, яка проходила на базі Львівського державного університету внутрішніх справ.

В роботі конференції взяли участь науковці закладів вищої освіти і наукових установ, працівники правоохоронних органів та правозахисних структур, органів місцевого самоврядування, представники громадських організацій України та іноземних держав.

Конференція проходила за напрямами:

  1. Міжнародний досвід протидії торгівлі людьми.
  2. Соціально-правові аспекти протидії торгівлі людьми.
  3. Кримінально-правові аспекти торгівлі людьми.
  4. Інформаційно-аналітичне забезпечення та проблеми взаємодії правоохоронних органів у протидії торгівлі людьми.

Працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС підготовлено та направлено до організаційного комітету тези наукової доповіді на тему: «Використання можливостей судових експертиз у розслідуванні злочинів, пов’язаних з торгівлею людьми», які увійдуть до збірника тез конференції.

Питання, які розглядалися на даному заході мають важливе значення з проблем протидії торгівлі людьми, а використання можливостей судових експертиз сприятиме підвищенню ефективності розслідуванню даного злочину.

Працівники Житомирського НДЕКЦ МВС продовжують брати участь у наукових заходах
Догори