Експерти Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України виявили черговий автомобіль з зміненим ідентифікаційним номером кузова. Так, в територіальному сервісному центру МВС № 1841 міста Житомира працівником сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС під час супроводження державної реєстрації в процесі проведення експертного дослідження, було виявлено факт зміни номера кузова.

Дослідженням встановлено, що номер кузова автомобіля «Mercedes Vito» змінений шляхом видалення первинного маркування та подальшим вварюванням номерного майданчика з іншим ідентифікаційним номером. Про даний факт проінформовано та передано матеріали до територіального підрозділу Національної поліції в Житомирській області для подальшого проведення розслідування.
Інформуємо Вас в черговий раз:

  • Криміналістичне дослідження транспортного засобу – повне та всебічне дослідження автомобіля (ідентифікаційних номерів, вузлів та агрегатів, прихованих носіїв ідентифікаційної інформації) та реєстраційних документів (свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу) з метою встановлення їх справжності, з видачею висновку експертного дослідження.
  • Огляд транспортного засобу – процедура звірки ідентифікаційних номерів з номерами, зазначеними в поданих власником реєстраційних документах.

З метою уникнення подібних випадків, пропонуємо звертатись для проведення експертного дослідження до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС Житомирської області за адресами:

  • ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;
  • ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;
  • ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;
  • ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;
  • ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.

Графік роботи ТСЦ:
вівторок – п’ятниця з 09:00 до 18:00,
субота з 09:00 до 16:45.
Неділя, понеділок – вихідні.

 БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

Догори