Навчальний семінар «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій»

Навчальний семінар

В період 02-03 жовтня 2019 року працівники Житомирського НДЕКЦ МВС: заступник директора центру – завідувач відділу забезпечення діяльності центру Кирильчук О.Л. та головний судовий експерт з контролю якості та метрологічного забезпечення Ступаков А.В. взяли участь у навчальному семінарі «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій», який проходив в м. Одеса.
Навчальний семінар

Навчальний семінар відкрило керівництво Експертної служби МВС: перший заступник директора ДНДЕКЦ МВС Сергій Кримчук, заступник директора ДНДЕКЦ МВС Костянтин Дубонос, а також завідувач відділу менеджменту якості ДНДЕКЦ МВС Тетяна Татарнікова.

Метою проведення семінару було ознайомлення з вимогами ДСТУ ISO 31000:2018 «Менеджмент ризиків. Принципи та настанови» (ISO 31000:2018, IDT).

Лекції проводили Володимир Новіков, директор Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, професор, доктор фізико-математичних наук та Анатолій Коцюба, завідувач кафедри технічного регулювання та споживчої політики Інституту підвищення кваліфікації фахівців в галузі технічного регулювання та споживчої політики Одеської державної академії технічного регулювання та якості, кандидат фізико-математичних наук, асесор з акредитації лабораторій.

Лекторами розкрито важливі питання для якісного функціонування експертних підрозділів, а саме:

  • Ризик-орієнтовне мислення в керуванні підрозділом і лабораторією;
  • Вимоги ДСТУ ISO 31000:2018 «Менеджмент ризиків. Принципи та настанови» (ISO 31000:2018, IDT);
  • Практична реалізація ризик-орієнтованого менеджменту (ідентифікація ризиків, їх оцінювання, мінімізація);
  • Законодавчо регульована сфера метрології;
  • Вимоги до процесів вимірювань і засобів вимірювальної техніки;
  • Керування обладнанням. Об’єм необхідних записів;

Калібрування. Застосування результатів калібрування в лабораторіях, що здійснюють діяльність у законодавчо регульованій сфері метрології.
По закінченню навчання та успішного складання тестів представники Житомирського НДЕКЦ отримали посвідчення навчально-консультаційного центру «ЄВРОАКАДЕМІЯ».


Навчальний семінар «Ризик-орієнтований менеджмент у керуванні підрозділами та лабораторіями. Метрологічне забезпечення лабораторій»
Догори