Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС проведено заняття зі студентами ЖДУ імені І. Франка

В черговий раз фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС проведено заняття зі студентами. На цей раз 05 грудня 2019 року до нас завітав Житомирський державний університет імені Івана Франка.

Працівники центру розповіли про структуру Житомирського НДЕКЦ, специфіку роботи, основні завдання, які покладені на спеціалістів, а також про послуги, які надаються підрозділами Експертної служби МВС.
Більш детальніше зупинились на окремих напрямках діяльності.
Так, заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Муравйов розкрив тему: «Судова трасологічна експертиза», на які підгрупи вона поділяється, які питання вирішує, правову основу її призначення.
Судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Максим Пашкевич ознайомив студентів з судовою комп’ютерно-технічною експертизою. Найбільшу увагу зосереджено на питаннях кібернетизації та інформатизації соціальної діяльності людини, на комп’ютерні засоби, що були об’єктами злочинного зазіхання або стали засобами здійснення злочину і зберегли сліди злочинної діяльності, зокрема, цифрові носії інформації (жорсткі, твердотільні диски, магнітооптичні диски, карти пам’яті, флеш-накопичувачі).
Заступник завідувача відділу – завідувач сектору фізико-хімічних досліджень, відділу матеріалів, речовин і виробів Ольга Салімонович розповіла про спеціальні хімічні речовини, які є різновидом мікрооб’єктів та досліджуються в рамках криміналістичної експертизи матеріалів, речовин та виробів. Впродовж останніх років і Експертній службі МВС даний вид експертизи стає все більш популярним.
Оскільки найбільшу зацікавленість студенти виявили до особливостей проведення комп’ютерно-технічної експертизи завідувач відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних технологій Олег Томашевський провів додаткову екскурсію та продемонстрував наявне на озброєнні технічне обладнання для проведення даного виду досліджень.
Студенти та викладачі щиро подякували за цікавий захід та побажали подальшої співпраці.

Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС проведено заняття зі студентами ЖДУ імені І. Франка
Догори