«День відкритих дверей» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Житомира

З метою висвітлення діяльності експертної служби МВС України та популяризації професії судового експерта  18 травня 2018 року на базі Житомирського НДЕКЦ МВС проведено «День відкритих дверей» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Житомира. Цього дня до експертної установи на екскурсію завітали учні 10-их класів ЗОШ № 21 м. Житомира.

Під час заходу старшокласників ознайомили з історією створення та розвитку експертних підрозділів на Житомирщині, основними завданнями Експертної служби МВС України та її здобутками в боротьбі з криміналом. Зокрема звернуто увагу на те, що працівниками центру опановано проведення понад 30 видів судових експертиз.

 Фахівці відділу криміналістичних видів досліджень розповіли про організацію роботи експертів на місцях скоєння злочинів та подальшого проведення різноманітних експертиз,  зокрема про основні принципи встановлення особи злочинця чи невпізнаного трупу за  допомогою дактилоскопічних обліків, виявлення підробних документів та ідентифікації зброї.

Відвідувачам показали наявну приладову базу та колекції підробних документів, зброї, боєприпасів та вибухових пристроїв.

Під час спілкування з учнями експерти розповідали про свою повсякденну роботу та відповідали на їх запитання.

В ході заходу до учнів було доведено інформацію про можливість вступу до вищих навчальних закладів системи МВС, зокрема Національної академії внутрішніх справ (м. Київ), які готують фахівців для Експертної служби МВС України.

Керівництво Житомирського НДЕКЦ продовжуватиме роботу щодо проведення ознайомчих екскурсій та інших заходів щодо висвітлення діяльності Експертної служби МВС.

«День відкритих дверей» для учнів старших класів загальноосвітніх шкіл м. Житомира
Догори