Упродовж 17-18 травня 2018 року на базі Вінницького НДЕКЦ МВС проводився науково-практичний семінар «Актуальні питання дослідження зброї».
Серед запрошених до участі був і працівник Житомирського НДЕКЦ МВС: завідувач сектору дослідження зброї відділу криміналістичних видів досліджень Ганський О.В.
На семінарі Ганським О.В. здійснено доповідь на тему: «Самогубство з використанням пристрою для забою тварин, що має ознаки вбивства з використанням вогнепальної зброї» .
В рамках семінару обговорено також проблемні питання проведені судових балістичних експертиз та судових експертиз холодної зброї.
Крім того учасники семінару ознайомилися з процесом виготовлення зброї на казенному науково-виробничому об’єднанні «ФОРТ» МВС України.
По закінченню всі учасники отримали посвідчення відповідного зразка.