Оприлюднено збірник матеріалів четвертого засідання постійно діючої Міжнародної науково-практичної конференції «Актуальні питання вдосконалення судово-експертної та правоохоронної діяльності». Зважаючи, що конференція набула  формат традиційності, а до її участі долучаються науковців та практики з різноманітних навчальних, наукових та експертних установ України і навіть інших держав (Молдови, Вірменії, Казахстану та Польщі) працівники Житомирського НДЕКЦ МВС і цього разу не залишились осторонь.

У січні наші колеги, а саме: Валерія Бондаренко-Берегович, Ольга Лукомська, Олександр Можарівський, Ольга Недашківська, Дмитро Панасюк та Надія Поплавська отримали сертифікати учасників, а наукові роботи, що ними готувалися для участі у конференції опубліковані у збірнику.

Збірник, до якого увійшли матеріали інших колег експертних установ, адже конференція, як завжди, охоплювала багато напрямів, у тому числі щодо судово-експертної та оціночної діяльності, буде цікавим не лише для фахівців, а й для широкого загалу громадськості.

Керівництво Житомирського НДЕКЦ МВС вдячне Кіровоградському НДЕКЦ МВС за створення такого цікавого заходу, що за їх словами набув «формат постійного майданчика для наукових дискусій».

Догори