29 липня 2021 року завідуючим відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Олегом Томашевським взято участь у форумі кібербезпеки «Виявлення та реагування на кібератаки. Демонстрація рішення MVISION EDR».

Метою форуму було обговорення забезпечення кібербезпеки та рішення McAfee для контролю та захисту від витоку даних користувачів в період гібридної роботи, як з офісу так і віддалено, а також контрольований доступ в інтернет у периметрі та за його межами.
MVISION EDR містить технології на основі штучного інтелекту, які дозволяють автоматизувати значну частину розслідування і в рази скоротити швидкість реагування. До того ж інтерфейс інтуїтивно зрозумілий – що ще потрібно для комфортної роботи?
З MVISION EDR аналітик буде витрачати менше часу на рутинний аналіз отриманої інформації і більше часу приділяти стратегії реагування на загрози та підготовці до відбиття атак ще до їх здійснення.
Під час демонстрації поділились досвідом і продемонстровано на практиці, як вивести процес розслідування і реагування на новий рівень, який відповідає кращим світовим практикам у цій галузі.

Догори