Шановні громадяни ! Ми знову нагадуємо вам, наскільки важливо бути обережним при купівлі вживаного автомобіля.

Так, 07.07.2021 в територіальному сервісному центру МВС № 1842 міста Бердичева судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС під час супроводження державної реєстрації в процесі проведення експертного дослідження, було виявлено факт зміни номера кузова.

Дослідженням встановлено, що номер кузова автомобіля «Opel Omega» змінений шляхом видалення первинного маркування та подальшим нанесенням на його місце ідентифікаційного номера саморобним способом.

 

На сайті Житомирського НДЕКЦ МВС в поточному році неодноразово наголошувалось громадянам бути обачливими та обережними перед придбанням транспортних засобів та звертатись для проведення експертних досліджень до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС Житомирської області.

По даному факту повідомлено та передано матеріали до територіального підрозділу Національної поліції в Житомирській області для подальшого проведення розслідування.

Друзі ! Ми знову нагадуємо вам, наскільки важливо бути обережним при купівлі вживаного автомобіля.

З метою уникнення подібних випадків, пропонуємо звертатись для проведення експертного дослідження до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС в Житомирській області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;

ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;

ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;

ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;

ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.

Графік роботи ТСЦ:

вівторок – п’ятниця з 09:00 до 18:00
субота з 09:00 до 16:45
неділя, понеділок – вихідні.

БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

Догори