Старший судовий експерт сектору товарознавчих та гемологічних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Ольга Недашківська, 25–26 березня 2021 року взяла участь у VІІI Міжнародній науково-практичній інтернет-конференції  «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ЕКСПЕРТИЗИ ТОВАРІВ», проведеній Полтавським університетом економіки і торгівлі (ПУЕТ), з темою доповіді «Практичні проблеми ідентифікації та класифікації лікарських засобів та дієтичних добавок при проведенні судової товарознавчої експертизи».

У матеріалах конференції розглядались теоретичні й методологічні засади проведення експертизи товарів, ідентифікація та фальсифікація товарів, експертні дослідження харчових продуктів, нехарчової продукції та послуг як інструмент впливу на безпечність і засіб захисту прав споживачів, митна політика України в умовах поглиблення інтеграційних процесів, формування професійних компетентностей під час підготовки фахівців із підприємництва, торгівлі та біржової діяльності.

Участь в VІІІ Міжнародній науково-практичній iнтернет-конференції «Актуальні проблеми теорії і практики експертизи товарів» взяли науковці  України, Республіки Білорусь, Казахстану, США, Індії, Ізраїлю.
За результатами участі виданий збірник «АКТУАЛЬНІ ПРОБЛЕМИ ТЕОРІЇ І ПРАКТИКИ ЕКСПЕРТИЗИ ТОВАРІВ. МАТЕРІАЛИ VІІI Міжнародної науково-практичної інтернет-конференції (м. Полтава, 25–26 березня 2021 року)», в якому опублікована вищезазначена робота Ольги Недашківської. Учасники семінару отримали сертифікати від Полтавського університету економіки і торгівлі.

Догори