Виявлення легкового автомобіля «MAZDA E 2000» із зміненим номером кузова

Судовими експертами сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС вкотре при проведенні чергового експертного дослідження виявлено змінений номер кузова транспортного засобу.
Так, 11.09.2020 до територіального сервісного центру № 1841 м. Житомир звернувся громадянин України з метою проведення експертного дослідження транспортного засобу та реєстраційних документів, що його супроводжують.

Дослідженням встановлено, що номер кузова автомобіля змінений шляхом видалення первинного маркування та вварюванням на його місце фрагмента номерної панелі.Про даний факт повідомлено територіальний підрозділ Національної поліції в Житомирській області, транспортний засіб та документ, що його супроводжує вилучено слідчо-оперативною групою в установленому Законом порядку.

ДО ВІДОМА ГРОМАДЯН !!!

 

Під час реєстрації (перереєстрації) транспортних засобів або в інших випадках набуття права власності на транспортні засоби (договори купівлі-продажу, доручення), громадяни можуть самостійно звернутися до Житомирського НДЕКЦ МВС та ТСЦ області за отриманням відповідної експертної послуги з метою відповіді на питання, які найчастіше всього виникають, зокрема:

  1. Чи змінювався номер кузова (шасі) та двигуна транспортного засобу ?
  2. Чи відповідає бланк наданого на дослідження документа бланкам, які знаходяться в офіційному обігу та чи вносилися зміни у записи та бланк наданого на дослідження «Свідоцтва про реєстрацію ТЗ» ?
Виявлення легкового автомобіля «MAZDA E 2000» із зміненим номером кузова
Догори