Виявлення автомобіля «TOYOTA RAV 4» зі зміненим номером кузова

На початку 2021 року судові експерти сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС знову виявили транспортний засіб зі зміненим ідентифікаційним номером кузова. 

Так, 08.01.2021 на підставі заяви громадянина «П» було проведене експертне дослідження за результатами якого встановлено факт зміни номера кузова в територіальному сервісному центрі МВС № 1841 м. Житомир при первинній реєстрації автомобіля «TOYOTA RAV4», ввезеного із закордону.

Дослідженням встановлено, що номер кузова автомобіля «TOYOTA RAV4» змінений шляхом видалення первинного маркування та подальшим вварюванням на його місце номерного майданчика зі зміненим ідентифікаційним номером.

На офіційному сайті Житомирського НДЕКЦ МВС в 2020 році неодноразово наголошувалось громадянам бути обачливими перед придбанням транспортних засобів та звертатись для проведення експертних досліджень до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС Житомирської області.

По даному факту повідомлено та передано матеріали до територіального підрозділу Національної поліції в Житомирській області для подальшого проведення розслідування.

З метою уникнення подібних випадків, пропонуємо звертатись для проведення експертного дослідження до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС в Житомирській області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;
ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;
ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;
ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;
ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.
Графік роботи ТСЦ: вівторок – п’ятниця з 09:00 до 18:00, субота з 09:00 до 16:45. Неділя, понеділок – вихідні.

 БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

Виявлення автомобіля «TOYOTA RAV 4» зі зміненим номером кузова
Догори