Виявлення автомобіля «BMW X5» зі знищеним номером двигуна

Фахівцями Житомирського науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС України продовжується робота щодо протидії нелегальному автобізнесу. Так, 04.01.2021 в перший робочий день 2021 року при перереєстрації транспортного засобу на нового власника в територіальному сервісному центрі МВС № 1843 м. Коростень старшим судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС, за зверненням громадянина України «В» встановлено факт знищення номера двигуна автомобіля «BMW X5».

 

Автомобіль «BMW X5» та документи, що його супроводжують, передано до територіального підрозділу Національної поліції Житомирської області для подальшого проведення розслідування.

Нагадуємо громадянам, з метою уникнення подібних випадків, перед купівлею транспортного засобу пропонуємо звертатись для проведення експертного дослідження до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС в Житомирській області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;

ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;

ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;

ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;

ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.

Графік роботи ТСЦ: вівторок – п’ятниця з 09:00 до 18:00, субота з 09:00 до 16:45. Неділя, понеділок – вихідні. 

БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

Виявлення автомобіля «BMW X5» зі знищеним номером двигуна
Догори