Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено транспортний засіб RENAULT Kangoo із зміненим номером кузова

Початок серпня 2020 року виявився плідним для судових експертів сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС щодо виявлення «проблемних» автомобілів.

Так, 08.08.2020 в територіальному сервісному центру МВС № 1845 міста Радомишль, за зверненням громадянина України, з метою проведення перереєстрації транспортного засобу на нового власника фахівцем НДЕКЦ були виявлені ознаки зміни ідентифікаційного номеру кузова автомобіля RENAULT KANGOO. Відповідно власнику було запропоновано пройти дослідження з метою підтвердження або спростування зазначених вище ознак. В ході експертного дослідження ознаки зміни підтвердилися та встановлено, що ідентифікаційний номер кузова досліджуваного автомобіля змінювався шляхом видалення номерної панелі з первинним номером з подальшим вварюванням на її місце номерної панелі саморобним способом.

Вкотре наголошуємо майбутнім власникам транспортних засобів, що запорука законної експлуатації автомобіля залежить від перевірки транспортних засобів перед придбанням, оскільки нелегальний «автобізнес» в Україні займає провідне місце в кримінальному середовищі. По даному факту повідомлено та передано матеріали до територіального підрозділу Національної поліції для подальшого проведення розслідування.

Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено транспортний засіб RENAULT Kangoo із зміненим номером кузова
Догори