Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено факт підробки ідентифікаційного номеру на транспортний засіб

Під час участі у державній реєстрації (перереєстрації), знятті з обліку транспортних засобів у ТСЦ №1841 (м. Житомир), працівники сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх су проводжують, в ході дослідження транспортного засобу ВАЗ 21093, встановили факт зміни ідентифікаційного номера, одночасно, в процесі подальшого дослідження встановлено первинний ідентифікаційний номер.
За вказаним фактом зміни ідентифікаційного номеру повідомлено територіальний підрозділ Національної поліції. Працівниками поліції вилучено транспортний засіб та супроводжуючі документи з метою проведення подальших слідчих дій.

Інформуємо автовласників про доцільність проведення експертних досліджень транспортних засобів з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів та супроводжуючих документів для запобігання подібних випадків, а також уникнення купівлі кримінальних транспортних засобів.
Для проведення експертних досліджень необхідно звертатися до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС у Житомирській області.

Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено факт підробки ідентифікаційного номеру на транспортний засіб
Догори