Експерти Житомирського НДЕКЦ МВС виявили підробки номерів агрегатів транспортних засобів

Упродовж минулого тижня у м. Житомирі в процесі державної реєстрації в територіальному сервісному центрі завдяки професійним навичкам та вмінням фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС вдалося запобігти реєстрації двох автомобілів з підробними номерами агрегатів транспортних засобів.

Так, 24 листопада під час експертного огляду автомобіля ACURA MDX встановлено, що ідентифікаційний номер кузова був змінений шляхом перебивання окремих його знаків. Подальше встановлення експертами первинного маркування сприяло виявленню факту, що даний автомобіль вже 10 років перебуває у розшуку.

Наступного дня, 25 листопада, в процесі проведення процедури первинної реєстрації легкового автомобіля FORD ESCAPE, 2013 року випуску, який ввезений із-за кордону, під час експертного огляду виявлено факт знищення номера двигуна та у подальшому встановлено первинний його зміст.

 

 

 

Вкотре застерігаємо – будьте обачними при придбанні автомобілів, особливо ввезених із-за кордону, оскільки шахраї продовжують вводити в оману довірливих покупців. Звертайтесь за допомогою до експертів, які нададуть кваліфіковані послуги і не дозволять вчинити шахрайські дії  проти громадян.

Експертний супровід протидії нелегального автобізнесу триває.

З метою уникнення подібних випадків, пропонуємо звертатись для проведення експертного дослідження до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС в Житомирській області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;

ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;

ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;

ТСЦ МВС № 1844 м. Звягель (Новоград-Волинський), вул. Відродження, 2;

ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Міськради 12а.

Графік роботи ТСЦ: вівторок – п’ятниця з 08:00 до 17:00, субота з 08:00 до 15:45. Неділя, понеділок – вихідні.

Експерти Житомирського НДЕКЦ МВС виявили підробки номерів агрегатів транспортних засобів
Догори