Житомирський НДЕКЦ МВС провів робочу зустріч з керівниками та слідчими підрозділів ГУНП Житомирській області

За ініціативою Житомирського НДЕКЦ МВС на базі ГУНП в Житомирській області 18 січня 2023 року відбулася робоча зустріч працівників НДЕКЦ з керівництвом та співробітниками слідчих підрозділів Нацполіції Житомирщини. Зустріч проводили одночасно у форматах офлайн та онлайн, адже теми які підіймалися судовими експертами були важливими та цікавими для всіх слідчих.

З вступним словом до присутніх звернувся заступник начальника відділу СУ ГУНП в Житомирській області Віктор Цюпик, який наголосив на необхідності тісної співпраці та конструктивної взаємодії слідчих та судових експертів, подякував керівництву Житомирського НДЕКЦ МВС за ініціативи щодо проведення зустрічей та наголосив на їх важливості.

Заступник директора Житомирського НДЕКЦ МВС Володимир Лесик довів до присутніх, що в Житомирському НДЕКЦ МВС у 2022 році опановано 9 нових експертних спеціальностей, а взагалі судовими експертами виконуються дослідження за 48 напрямами.

Перед присутніми виступили керівники підрозділів Житомирського НДЕКЦ МВС Євпак Сергій, Савицький Ігор, Томашевський Олег, Ганський Олександр, Лукомська Ольга та судовий експерт Троцюк Ванда. Доповідачі розповіли про нові опановані види експертних досліджень, їх важливість та актуальність в умовах сьогодення. Фахівцями НДЕКЦ впроваджено в практичну діяльність наступні 9 напрямів: дослідження гранатометів та ствольної артилерійської зброї; дослідження артилерійської та ракетної зброї; молекулярно-генетичні дослідження; оцінка земельних ділянок; оцінка майна і техніки військового призначення та озброєння; дослідження обставин та організаційно-технічних причин і наслідків впливу техногенних джерел на об’єкти довкілля; мистецтвознавчі дослідження; дослідження у сфері захисту суспільної моралі; дослідження дорогоцінного, напівдорогоцінного та декоративного каміння.

На завершення керівництво НДЕКЦ та СУ ще раз звернуло увагу на те, що детальне обговорення робочих питань, узгодження порядку призначення судових експертиз, належна організація та взаємодія, суттєво підвищить якість кримінальних проваджень.

Житомирський НДЕКЦ МВС провів робочу зустріч з керівниками та слідчими підрозділів ГУНП Житомирській області
Догори