Житомирський НДЕКЦ МВС долучився до святкування 100 річчя

У цьому році Поліський національний університет святкує 100-річний ювілей. Зважаючи, що Житомирський НДЕКЦ МВС продовжує активно співпрацювати з вищими навчальними закладами м. Житомира, працівники нашої установи не змогли залишитися осторонь, адже не кожен навчальний заклад України може похизуватися своєю віковою історією.

З нагоди ювілею університету, 1 листопада цього року відбулася Міжнародна науково-практична конференція, тематикою якої були «ЗДОБУТКИ, РЕАЛІЇ, ПЕРСПЕКТИВИ».

Конференція проходила у дистанційно-заочній формі.  Судові експерти Житомирського НДЕКЦ МВС також долучитися до обговорення результатів наукових праць провідних вітчизняних і закордонних науковців, адже у конференції взяли участь науковці з самих різноманітних галузей суспільних (права) та технічних наук, а також інформаційних і космічних технологій.

Серед наукових праць, що були включені до збірника праць учасників конференції увійшла і робота Валерії Бондаренко-Берегович, працівника відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС за темою «Вікові особливості емпатійності учасників антитерористичної операції та учасників бойових дій».

Житомирський НДЕКЦ МВС долучився до святкування 100 річчя
Догори