ВИОКРЕМЛЕННЯ ЕКСПЕРТНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ В ОКРЕМУ ПОСЛУГУ

Експертна служба та Головний сервісний центр МВС активно співпрацюють з метою розширення спектру онлайн послуг.

13 вересня на базі ДНДЕКЦ МВС відбулась спільна відеоселекторна нарада керівництва Міністерства внутрішніх справ, Експертної служби МВС та Головного сервісного центру МВС під головуванням заступника Міністра внутрішніх справ України Ігоря Бондаренка з начальником Головного сервісного центру МВС Миколою Рудиком, директором Державного науково-дослідного експертно-криміналістичного центру МВС Сергієм Кримчуком, начальниками регіональних сервісних центрів МВС та директорами територіальних НДЕКЦ МВС.

Головним питанням, що обговорювалось на цій нараді були нововведення, які закріплені у Постанові Кабінету Міністрів України від 10.09.2022 року № 1019 та набудуть чинності вже за три місяці, адже порядок роботи установ Експертної служби МВС та Регіональних сервісних центрів МВС при здійсненні реєстрації транспортних засобів суттєво буде відрізнятися від теперішнього.

Керівники НДЕКЦ і ТСЦ добре розуміють, що здійснення реєстрації транспортних засобів у режимі онлайн та виокремлення експертного дослідження транспортного засобу в окрему послугу є новаторством для Експертної служби, тобто: обговорення, новації та зміни. Тому, з метою зручного та швидкого надання послуги автовласникам і недопущення скарг з їх боку, на нараді детального обговорювались проблеми, що можуть виникнути та шляхи їх вирішення.

У той же час підрозділи НДЕКЦ і ТСЦ чекає повна та всеохоплююча взаємодія, злагоджена праця на спільний результат – отримання громадянами послуг у найкоротші терміни, адже кожен автовласник повинен відчути лише покращення та полегшення процедури реєстрації транспортних засобів онлайн.

ВИОКРЕМЛЕННЯ ЕКСПЕРТНОГО ДОСЛІДЖЕННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ В ОКРЕМУ ПОСЛУГУ
Догори