Участь у науково-практичному семінарі

В період 27-30 серпня 2019 року з метою ознайомлення та обміну практичним досвідом роботи фахівців під час проведення судової пожежно-технічної експертизи на базі Медично-реабілітаційного центру МВС «Кремінці» в с. Татарів Івано-Франківської області відбувся науково-практичний семінар на тему: «Дослідження пожеж. Сучасні методи підходу до вирішення питань у межах проведення пожежно-технічних експертиз і досліджень». В семінарі взяли участь працівники Житомирського НДЕКЦ МВС: завідувач сектору вибухотехнічних та пожежотехнічних досліджень Ігор Савицький та судовий експерт-вибухотехнік цього ж відділу Вадим Коленков.

У ході семінару Ігорем Савицьким здійснено доповідь на тему: «Відсутність акту про пожежу – як підстава для відмови у проведенні судової пожежно-технічної експертизи».
Під час семінару було ознайомлено з практичним досвідом роботи фахівців під проведення експертних досліджень за експертною спеціальністю 10.8 «Дослідження обставин виникнення і поширення пожеж та дотримання вимог пожежної безпеки», також визначено коло проблемних питань, які виникають під час виконання судових пожежно-технічних експертиз та розглянуто шляхи їх вирішення. Відбулося ознайомлення з новими методами і програмними продуктами для проведення досліджень, сучасним станом нормативно-правового регулювання у зазначеній галузі. Також працівники Експертної служби МВС мали можливість поспілкуватись та познайомитись з учасниками семінару таких підрозділів: Департаменту вибухотехнічної служби Національної поліції, Державної служби з надзвичайних ситуацій, Українського науково-дослідного інституту цивільного захисту, Львівського державного університету безпеки життєдіяльності, Головного слідчого управління Національної поліції.
Наприкінці семінару усі учасники отримали сертифікати про участь у заході.

Участь у науково-практичному семінарі
Догори