Участь у нараді територіальних та слідчих підрозділів ГУНП Житомирщини

23 грудня 2021 року керівництвом ГУНП в Житомирській області із залученням працівників Житомирського НДЕКЦ МВС проведено відеоселекторну нараду з керівниками територіальних та слідчих підрозділів з питань покращення протидії злочинності. У нараді прийняли участь заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Муравйов та заступник завідувача відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Сергій Євпак.

Під час проведення наради Муравйов С. проінформував керівників про результати роботи НДЕКЦ у 2021 році, детально зупинився на призначенні судових криміналістичних експертиз, проінформував про стан формування обласного криміналістичного обліку НДЕКЦ, відповів на ряд запитань щодо призначення судових експертиз, перевірок слідів (об’єктів) за криміналістичним обліком Експертної служби МВС.

Сергій Євпак в свою чергу проінформував учасників наради щодо особливостей призначення судових товарознавчих експертиз та довів інформацію про основні вимоги до оформлення матеріалів про призначення транспортно-товарознавочої експертизи за експертною спеціальністю 12.2 «Визначення вартості колісних транспортних засобів та розміру збитку, завданого власнику транспортного засобу».
За результатами проведеної наради було прийнято спільне рішення про покращення рівня взаємодії між ГУНП в Житомирській області та Житомирським НДЕКЦ МВС в частині визначення пріоритетного напрямку діяльності щодо призначення судових експертиз.

Участь у нараді територіальних та слідчих підрозділів ГУНП Житомирщини
Догори