Участь у міжнародному науково-технічному форумі

17-18 листопада 2022 року на базі Київського національного університету будівництва і архітектури відбувся міжнародний науково-технічний форум “Архітектура та будівництво: Відновлення України. Наука, технологія, практика”.

Працівник  відділу товарознавчих, гемологічних, економічних, будівельних, земельних досліджень та оціночної діяльності Житомирського НДЕКЦ МВС Надія ПОПЛАВСЬКА взяла участь у зазначеному форумі.
Головною метою та місією форуму було обговорення широкого колу актуальних питань та обмін досвідом науковців України та країн Європейського Союзу у вирішенні питань впливу нових факторів на будівельну галузь, як на державному, так і комерційному рівнях.

У рамках форуму  проводились три науково-практичні заходи, що ставили за мету охопити та поєднати усі тематики форуму в єдину соціально-культурну та науково-технічну систему. Тематика, що виносилась на обговорення, була повністю присвячена новим технологіям в будівництві, сучасним проблемам архітектури та містобудування, а також шляхам підвищення ефективності будівництва в умовах відновлення держави.

VIII Міжнародна науково-технічна конференція “Архітектура історичного Києва. Архітектура та Дизайн – відновлення країни” висвітлювала наступні напрямки роботи: Освіта в умовах воєнного стану в Україні; ВІМ: впровадження в сферу реконструкції та реставрації; Державне регулювання галузі архітектури та дизайну; Культурна спадщина, охорона та облік об’єктів; Інноваційні технології: теорія і практика;  Дизайн та мистецтво, культурні традиції і сучасні тенденції; Стратегії та партнерство, економіка будівельної галузі.
VII Міжнародна науково-технічна конференція «Ефективні технології в будівництві» була присвячена: когнітивним технологіям, сталому будівництву, енергозбереженню та екології, реконструкції та відновленню будівель і споруд, а також стратегії інноваційного розвитку будівельної галузі України
IX Міжнародна науково-технічна конференція «Нові технології в будівництві»  розкривала способи зведення підземних споруд у складних умовах; експлуатацію, ремонт та підсилення будівель в умовах ущільненої забудови; проєктування, реконструкцію та рекультивацію полігонів та Сміттєзвалищ; організацію геодезичного моніторингу  при зведенні й експлуатації будівель та споруд; автоматизацію технологічних процесів у будівництві; перспективи розвитку нормативної бази в будівництві.

Участь у міжнародному науково-технічному форумі
Догори