Робоча зустріч з керівним складом Регіонального сервісного центру РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області

7 липня 2020 року на базі Житомирського НДЕКЦ МВС відбулася робоча зустріч з керівним складом Регіонального сервісного центру РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області, метою якої було обговорення актуальних питань взаємодії фахівців Експертної служби та територіальних органів з надання сервісних послуг, зокрема щодо покращення та оптимізації співпраці адміністраторів та експертів під час надання послуг з реєстрації та перереєстрації транспортних засобів.
У зустрічі взяли участь з боку НДЕКЦ – директор Центру Олександр Гунько та заступник директора центру – завідувач відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Сергій Рейко, з боку РСЦ – начальник Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький та начальник відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи Андрій Ткаченко.
Під час обговорення особливу увагу приділили проблемі, що призводить до затягування реєстраційних операцій. Шляхами вирішення наявної проблематики є узгодженість дій (обмін інформацією) між інформаційними системами, адміністраторами та експертами з метою завершення здійснення послуги у час, відведений електронною чергою, та недопущення порушень черговості обслуговування клієнтів, що в свою чергу може призвести до невдоволення останніх.
Також окремо підняли питання виконання санітарних та протиепідемічних норм фахівцями Експертної служби та адміністраторами ТСЦ МВС під час обслуговування клієнтів, а саме – носіння захисних масок, дотримання соціальної дистанції, санітарна обробка приміщень тощо.
У підсумку керівники вкотре зійшлися на згоді і прагненні працювати за єдиними професійними й етичними стандартами, оскільки головною метою спільної роботи обох структур є якісне та своєчасне обслуговування клієнтів.

Робоча зустріч з керівним складом Регіонального сервісного центру РСЦ ГСЦ МВС в Житомирській області
Догори