Робоча зустріч керівництва Житомирського НДЕКЦ МВС та РСЦ в Житомирській області

Зручність та доступність – ось головні завдання, над якими активно працюють керівництво Експертної служби МВС та Головного сервісного центру МВС. 12 грудня цього року відбулася робоча зустріч керівництва Житомирського НДЕКЦ МВС та РСЦ в Житомирській області. Директор Житомирського НДЕКЦ Олександр Гунько та начальник РСЦ МВС в Житомирській області Віктор Білецький націлили підлеглих на забезпечення взаємодії та взаємодопомоги направленої на досягнення належної організації роботи у зв’язку з новим алгоритмом реєстрації та перереєстрації ТЗ. На зустрічі були обговорені питання злагодженої роботи між підрозділами НДЕКЦ і ТСЦ у зв’язку з набуттям чинності з 14.12.2022 норм постанови Кабінету Міністрів України № 1019 https://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1019-2022-%D0%BF#n2, які вносять зміни в процедуру державної реєстрації транспортних засобів.
Експерти НДЕКЦ та фахівці ТСЦ повинні працювати як єдиний механізм, націлений на покращення та полегшення процедури реєстрації транспортних засобів.

До уваги автовласників – докорінно змінюється алгоритм роботи судових експертів НДЕКЦ

  •   Експертне дослідження транспортного засобу, крім окремих транспортних засобів, перелік яких зазначено у постанові Кабінету Міністрів України, потрібно провести до того, як звертатись за послугою з його реєстрації та перереєстрації до сервісного центру МВС.
  •   Результати експертного дослідження разом з фотоілюстраціями обов’язково вносяться до Єдиного державного реєстру транспортних засобів.
  •   Для поліпшення якості надання послуг запроваджена єдина електронна черга Експертної служби МВС та сервісних центрів МВС, що дозволяє в комплексі отримати послуги з експертного дослідження транспортного засобу та перереєструвати його.
  •  Записатися на проведення експертного дослідження можна через сайти Головного сервісного центру МВС та Експертної служби МВС, а також в терміналах, які знаходяться в сервісних центрах МВС.
Робоча зустріч керівництва Житомирського НДЕКЦ МВС та РСЦ в Житомирській області
Догори