Працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС проведено чергові практичні заняття

16 грудня 2021 року на запрошення керівництва Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських», традиційно, працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС із поліцейськими підрозділів превентивної діяльності проведено практичне заняття за напрямком технічного дослідження документів на тему: «Документи, які посвідчують особу, елементи їх захисту та основні способи підробки».

Заняття проведені на базі Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських». Зокрема завідувач сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Максим Янович на практиці продемонстрував слухачам документи, що посвідчують особу, свідоцтва про реєстрацію транспортних засобів, грошові знаки та розповів про їх елементи захисту і основні способи підробки.

Слухачі отримали не тільки теоретичні знання, а й практичні навички перевірки основних елементів захисту документів. Співпраця викладачів Державної установи «Житомирський навчальний центр підготовки поліцейських» та судових експертів Житомирського НДЕКЦ МВС позитивно впливає на якість підготовки працівників поліції.

Працівниками Житомирського НДЕКЦ МВС проведено чергові практичні заняття
Догори