Нарада з юним науковцем

З метою укріплення у громадян впевненості в тому, що  територіальні підрозділи Експертної служби МВС для забезпечення захисту прав і законних інтересів громадян здатні якісно, об’єктивно, всебічно та повно провести судові експертизи, працівники Житомирського НДЕКЦ приймають активну участь в різноманітних заходах та висвітлюють свою діяльність в засобах масової інформації.

Крім того, керівництво Центру підтримує постійний зв’язок з науковими установами та навчальними закладами для взаємного консультування, обміну інформацією та науково-методичного співробітництва, в тому числі для залучення до цієї роботи молодих науковців.

З метою висвітлення своїх напрацювань для подальшого її втілення в практику 21 березня2019 року до Житомирського НДЕКЦ МВС завітав один із юних винахідників та раціоналізаторів Артем Пазич, учень 10 класу Житомирського міського ліцею при Житомирському державному технологічному  університеті і учасника Міжнародних та Всеукраїнських конкурсів винахідницьких та раціоналізаторських проектів.

На розсуд керівництва Центру та  фахівців сектору почеркознавчих досліджень, технічного дослідження документів та обліку Артем представив свій проект щодо розпізнання підписів із допомогою нейронної мережі.

Працівників Житомирського НДЕКЦ зацікавив даний проект, оскільки подальший його розвиток  наддасть можливість використовувати новітні технічні засоби при проведенні почеркознавчих досліджень.

   Під час зустрічі досягнуто домовленість про надання Артему кваліфікованої методичної допомоги в удосконаленні його проекту.

Директор Житомирського НДЕКЦ Олександр Гунько висловив сподівання на тривале та  плідне співробітництво з молодим винахідником.

Нарада з юним науковцем
Догори