Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів»

легалізація викрадених транспортних засобів

В період 26-27 вересня 2019 року в м. Дніпро за ініціативи керівництва Експертної служби МВС України проведено Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів».

Для участі в семінарі прибули представники експертних установ Білорусії, Грузії та Естонії, а також керівництво Головного сервісного центру МВС України та Дніпропетровського регіонального сервісного центру МВС України.

У заході приймали участь працівники Житомирського НДЕКЦ МВС: заступник завідувача відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Максим Федькевич та завідувач сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують Віталій Сіран.

В рамках семінару Максим Федькевич виступив із доповіддю на тему: «Використання спеціальних знань, знарядь та інструментів для зміни ідентифікаційних номерів. Способи їх виявлення та комплексний підхід при дослідженні транспортних засобів».

Під час семінару доповідачі розповідали про свої напрацювання щодо попередження легалізації викрадених транспортних засобів, зокрема, обговорено законодавчі пропозиції щодо обов’язкового проведення експертних досліджень при перереєстрації автомобілів. Представники експертних установ Білорусії, Грузії та Естонії розповіли про особливості боротьби з незаконним авторинком в свої країнах.

По завершенню всі учасники отримали сертифікати про участь в семінарі.

Міжнародний науково-практичний семінар «Сучасні аспекти боротьби з легалізацією викрадених транспортних засобів»
Догори