Лекція зі студентами ЖНАУ спеціальності «Право»

В черговий раз Житомирський НДЕКЦ МВС продовжує співпрацювати з Житомирськими вузами. 15 жовтня 2019 року студенти ІІІ-го курсу Житомирського агроекологічного університету за спеціальністю «Право» відвідали центр.
Зі вступним словом та ознайомчою лекцією виступив заступник завідувача відділу криміналістичних видів досліджень Сергій Муравйов, який розкрив теми, що стосуються історії криміналістики та теорії основ дактилоскопічних досліджень. Також Сергій Муравйов розповів про основоположника криміналістики Ганса Гросса, французького криміналіста і судового медичного працівника Локара Едмона. Показав студентам типи папілярних узорів, структурні зони долонних поверхонь.

Судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Максим Пашкевич ознайомив студентів з судовою комп’ютерно-технічною експертизою. Найбільш зосереджено увагу питань з кібернетизації та інформатизації соціальної діяльності людини, на комп’ютерні засоби, що були об’єктами злочинного зазіхання або стали засобами здійснення злочину і зберегли сліди злочинної діяльності, цифрові носії інформації (жорсткі, твердо тільні диски, магнітооптичні диски, карти пам’яті, флеш-накопичувачі).
По завершенню заходу від студентів та викладачів прозвучали слова подяки та побажання успіхів у подальшій експертній діяльності.

Лекція зі студентами ЖНАУ спеціальності «Право»
Догори