Житомирський науково-дослідний експертно-криміналістичний центр МВС України продовжує тісну співпрацю з вузами м. Житомира в рамках наукової та інформаційно-просвітницької діяльності.
15 квітня 2021 року судові експерти відділу досліджень матеріалів, речовин і виробів Житомирського НДЕКЦ МВС Дмитрій ЄРКО та Дмитро ПАНАСЮК взяли участь у V Всеукраїнській науковій конференції «Актуальні задачі хімії: дослідження та перспективи», організованій Житомирським державним університетом імені Івана Франка м. Житомира, з темами доповідей: «Дифеніламін, як органічна речовина та її значення у кримінальному дослідженні вибухових речовин та продуктів пострілу», «Експертне дослідження 4-ММС (мефедрон)».

На конференції розглянуто тези доповідей, у яких викладені наукові дослідження у галузях неорганічної та фізичної хімії, матеріалознавства та нанотехнологій, аналітичної хімії та хімії навколишнього середовища, хімії органічних та високомолекулярних сполук, теорії та методики навчання хімії, які виконані у навчальних закладах та наукових установах України, Республіки Білорусь, Словаччини, Литви, Німеччини, Франції, Польщі, Грузії, Узбекистану, Бразилії, Португалії та Китаю.

За матеріалами конференції учасникам видано сертифікати та опублікований збірник тез доповідей та розіслано її учасникам.

Догори