Любі наші жінки!

Сердечно вітаємо Вас зі святом весни, любові та краси — Міжнародним жіночим днем 8-го Березня! 
Це свято є символом усього найкращого, що є у нас в житті — сердечності, доброти, кохання, радості й тепла. Ви даєте нам нові сили, допомагаєте стати кращими, добрішими, впевненішими в собі. Для цього необхідний особливий жіночий талант, інтуїція, терпіння, душевна теплота.
Віки і тисячоліття світової історії осяяні Вашими мудрістю та ніжністю, чарівністю та красою. І тільки завдяки Вашій життєвій силі, насназі та довготерпінню з віку у вік продовжується рід на людській землі. Матір, сестра, кохана — жіночий першопочаток супроводжує нас до останнього подиху. І якщо краса врятує світ, то це буде Ваша краса. Адже Ви перетворюєте його на чарівну перлину.
У цей святковий день бажаємо всім Вам міцного здоров’я, довічного щастя, ніжного кохання. Здійснення найзаповітніших мрій, адже бажання кожної жінки — закон, якому ми, чоловіки, з радістю підкоряємося.
Нехай кожен день Вашого життя буде світлим і сонячним як красуня Весна, дарує радість творчого натхнення, приємні несподіванки і душевний комфорт! Єдності, злагоди і благополуччя Вашим родинам!
В цей день весняний,
     В цей день святковий
      Бажаємо щиро, бажаємо радо
     Безхмарного неба, сонця в душі,
     Здоров’я міцного, дитячого слова
     Натхнення, кохання й краси!
З повагою керівництво та чоловічий колектив Житомирського НДЕКЦ

 

Любі наші жінки!
Догори