Особливості виявлення, фіксації, вилучення, упакування слідів трасологічного походження

Житомирським НДЕКЦ МВС в рамках співпраці з ГУНП в Житомирській області запроваджено проведення тематичних занять з працівниками поліції області, які спрямовані на покращення взаємодії між експертами та органами досудового розслідування щодо призначення та виконання судових експертиз, а також особливостей проведення слідчих (розшукових) дій.

Так, в серпні 2019 року старшим судовим експертом сектору трасологічних досліджень відділу криміналістичних видів досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС Світланою Черниш для працівників слідчого підрозділу Новоград-Волинського відділу поліції проведено семінар на тему: «Особливості виявлення, фіксації, вилучення, упакування слідів трасологічного походження».

Під час семінару обговорено проблемні питання щодо призначення судових  криміналістичних експертиз, зокрема – трасологічних досліджень, та шляхи їх вирішення.

Трасологічні дослідження дозволяють вирішувати ідентифікаційні та діагностичні завдання. Ідентифікація різноманітних об’єктів за ознаками їх зовнішньої будови, які відобразились в слідах на місці події, а також діагностування різноманітних обставин.

Також, в подальшому планується проведення таких занять і в інших відділах та відділеннях ГУНП в Житомирській області із залученням найдосвідченіших працівників Житомирського НДЕКЦ МВС.

Особливості виявлення, фіксації, вилучення, упакування слідів трасологічного походження
Догори