1 лютого 2018 року за новою адресою: Житомирський район, с. Довжик, вул. Богунська, 1А відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1841.

1 лютого 2018 року за новою адресою: Житомирський район, с. Довжик, вул. Богунська, 1А відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1841.  

Громадян обслуговуватимуть з вівторка по п’ятницю  з 9.00 до 18.00 та у суботу з 9.00 до 16.45.

 

В нових приміщеннях ТСЦ № 1841 розмістились і працівники Житомирського НДЕКЦ МВС України, які приймають безпосередню участь в процесі державної реєстрації (перереєстрації), зняття з обліку транспортних засобів.

Оновлені робочі місця експертів та наявність боксів сприятимуть якісному і ретельному дослідженню транспортних засобів, проведенню їх оцінки, визначенню об’єму двигуна, перевірки документів і їх реквізитів, та інших експертних послуг. Умови праці, що створені фахівцям Експертної служби, спрямовані на протидію шахрайствам та правопорушенням, пов’язаним з підробкою номерних агрегатів транспортних засобів, супроводжуючих їх документів та легалізації «кримінальних» автомобілів.

Цього ж дня до експертів завітав перший відвідувач, якому швидко та якісно надали експертні послуги з огляду транспортного засобу.

Упродовж минулого 2017 року на території Житомирської області експертами було виявлено 62 транспортних засоби зі зміненими ідентифікаційними позначеннями, з яких 1 автомобіль перебував в угоні, та 4 факти підробки реєстраційних документів, що супроводжують транспортні засоби.

1 лютого 2018 року за новою адресою: Житомирський район, с. Довжик, вул. Богунська, 1А відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1841.
Догори