Виявлення автомобіля «HYUNDAI ELANTRA» зі зміненим номером кузова

30.12.2020 при перереєстрації транспортного засобу в територіальному сервісному центрі МВС № 1841 м. Житомир судовим експертом сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів і реєстраційних документів, що їх супроводжують відділу автотехнічних досліджень та криміналістичного дослідження транспортних засобів Житомирського НДЕКЦ МВС, за зверненням громадянки України «Б» встановлено факт зміни номера кузова автомобіля «HYUNDAI ELANTRA» шляхом видалення панелі з первинним номером та вварюванням на його місце панелі з ідентифікаційним номером кузова іншого автомобіля.

Дослідженням встановлено, що спосіб кріплення номерної панелі з ідентифікаційним номером кузова автомобіля відрізняється від способу, який використовує завод-виробник для кріплення номерних панелей даного типу автомобілів.

Автомобіль «HYUNDAI ELANTRA» та документи, що його супроводжують, передано до територіального підрозділу Національної поліції Житомирської області для подальшого проведення розслідування.

 

З метою уникнення вищенаведених випадків, Житомирський НДЕКЦ МВС радить громадянам бути обачливими перед купівлею транспортних засобів.

Громадяни можуть самостійно замовити проведення експертного дослідження транспортного засобу з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів та супроводжуючих документів.

Для проведення експертних досліджень необхідно звертатися до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС Житомирської області за адресами:

ТСЦ МВС № 1841 Житомирська область, с. Довжик, вул. Богунська, 1а;

ТСЦ МВС № 1842 м. Бердичів, вул. Шкіряників, 14;

ТСЦ МВС № 1843 м. Коростень, вул. Сергія Кемського, 3;

ТСЦ МВС № 1844 м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2;

ТСЦ МВС № 1845 м. Радомишль, вул. Вокзальна, 33.

Графік роботи ТСЦ: вівторок – п’ятниця з 9:00 до 18:00, субота з 9:00 до 16:45. Неділя, понеділок – вихідні.

БУДЬТЕ ОБАЧЛИВИМИ !!!

 

Виявлення автомобіля «HYUNDAI ELANTRA» зі зміненим номером кузова
Догори