Фахівцями Житомирського НДЕКЦ МВС виявлено факт підробки реєстраційного номеру на транспортний засіб.

Під час участі у державній реєстрації (перереєстрації), знятті з обліку транспортних засобів у ТСЦ №1841 (м. Житомир), працівники сектору криміналістичного дослідження транспортних засобів та реєстраційних документів, що їх супроводжують, в ході дослідження транспортного засобу ВАЗ 21093, встановили факт зміни та первинний ідентифікаційний номер.
За вказаним фактом зміни ідентифікаційного номеру повідомлено територіальні підрозділи Національної поліції для подальшого з’ясування всіх обставин. В ході огляду місця події працівниками поліції вилучено транспортний засіб та супроводжуючі документи з метою проведення подальших слідчих дій.

Інформуємо автовласників про доцільність проведення експертних досліджень транспортних засобів з метою визначення справжності ідентифікаційних номерів та супроводжуючих документів для запобігання подібних випадків купівлі кримінальних транспортних засобів, звертатися  до фахівців Житомирського НДЕКЦ МВС, які дислокуються в територіальних сервісних центрах МВС у Житомирській області.

Догори