Експертами Житомирського НДЕКЦ МВС України проводяться експертизи комп’ютерно-технічних досліджень при розслідувані кримінальних проваджень та експертні дослідження для фізичних і юридичних осіб.

Підстава для проведення експертизи: постанова (ухвала) суду в кримінальних, адміністративних, цивільних та господарських справах.

Підстава для проведення дослідження: (додаток) письмова заява фізичних або юридичних осіб із зазначенням їх прізвища, імені, по батькові (найменування), місця реєстрації/проживання (місцезнаходження та виду послуги).

Об’єкти експертизи/дослідження:

1.Носії даних:

- накопичувачі на жорстких магнітних дисках (HDD 3,5", 2,5", 1,8") з інтерфейсами SATA, PATA, SAS;

- твердотільні накопичувачі (SSD);

- флеш-пам’ять (USB-флеш / карти SD, miniSD, microSD, CF, xD-Picture, SM, MS);

- оптичні диски CD, DVD, Blue-Ray.

  1. Комп’ютери:

- системні блоки ПК;

- моноблоки;

- лептопи (ноутбуки, нетбуки);

- планшетні ПК (у тому числі iPad).

  1. Мобільні телефони (без операційної системи, на базі ОС Android, IOS).
  2. Відеореєстратори.
  3. Цифрові диктофони, відеокамери, фотоапарати.

Типові питання:

  1. Чи є на носії інформації ноутбука видалені файли (графічні, текстові, відео, аудіо)? Якщо так, то чи можливо їх відновити?
  2. Чи зберігаються на носії інформації системного блоку ПК текстові файли (у тому числі й видалені), що містять ключові слова та словосполучення: «перше слово», «друга фраза», «номер»?
  3. Чи зберігається на носії інформації відеореєстратора відеозаписи датовані періодом з 13:00 01.01.2019 по 20:00 01.01.2019? Якщо так, прошу записати їх на оптичний диск.
  4. Чи можливо відновити видалені графічні файли на карті пам’яті фотоапарата, які були створені у період часу 15-20.02.2019? Якщо так, прошу відновити та записати на оптичний диск.

Експертизою вирішуються й інші питання за домовленістю, але перед призначенням експертизи або дослідження обов’язково проконсультуйтеся (безкоштовно) з експертом (спеціалістом) за напрямком комп’ютерно-технічних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС України за адресою: м. Житомир, вул. Старий бульвар, 18 або за телефоном +38(0412) 40-72-62.

Послуги надаються за письмовою заявою фізичних або юридичних осіб на підставі Постанови Кабінету Міністрів України від 4 червня 2007 року №795 «Про затвердження переліку платних послуг, які надаються підрозділами Міністерства внутрішніх справ та Державної міграційної служби, і розміру плати за їх надання».

Вартість проведення експертизи/дослідження:

Складність експертизи

Вартість без ПДВ

Вартість з ПДВ

простої складності

2814,00

3376,80

середньої складності

7032,00

8438,40

складні

16920,00

20304,00

Оплата наданих послуг здійснюється шляхом перерахування замовником коштів через банки, відділення поштового зв'язку або програмно-технічні комплекси самообслуговування.

Підтвердженням оплати послуг є платіжний документ (платіжне доручення, квитанція) з відміткою банку, відділення поштового зв'язку або коду проведеної операції.

          

Завантажити заяву на проведення комп'ютерно-технічної експертизи