Максим Пашкевич, старший судовий експерт відділу комп’ютерно-технічних та телекомунікаційних досліджень Житомирського НДЕКЦ МВС провів гостьове лекційне заняття для студентів Житомирського технологічного фахового коледжу КНУБА.
Заняття проводились у рамках проведення тижня циклової комісії спеціальності «Інформаційних технологій» з метою ознайомлення студентів з особливостями проведення комп’ютерно-технічної експертизи.
Досвідчений фахівець НДЕКЦ ознайомив студентів з можливостями проведення комп’ютерної експертизи, розповів, що на сучасному етапі розвитку зростає залежність суспільства від використання комп’ютерних систем для автоматизованого оброблення інформації і це стосується різних сфер діяльності людини, тому з’являються нові можливості для вчинення правопорушень з використанням інновацій.
Сподіваємося на нові зустрічі зі студентами, що будуть проводитись у форматі цікавого діалогу.



