Без рубрики

3 жовтня 2018 року відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1844, що розташований адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2.

3 жовтня 2018 року відкрився оновлений територіальний сервісний центр № 1844, що розташований адресою: м. Новоград-Волинський, вул. Відродження, 2. В урочистому відкритті оновленого центру прийняли участь директор Житомирського НДЕКЦ МВС України Гунько О.М. та його заступник Рейко С.Л. Гостям розповіли про організацію роботи ТСЦ, зокрема громадян тут обслуговуватимуть з вівторка по п’ятницю з 9.00 до […]

Круглий стіл на тему «Значення проведення комплексних судово-медичних та балістичних експертиз у випадках вогнепальних поранень та вбивств із застосуванням вогнепальної зброї»

В Житомирському НДЕКЦ МВС України 3 квітня 2018 року проведено круглий стіл на тему «Значення проведення комплексних судово-медичних та балістичних експертиз у випадках вогнепальних поранень та вбивств із застосуванням вогнепальної зброї»

Навчальний семінар «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017 (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)»

Упродовж 21-23 березня поточного року, за сприяння керівництва Експерної служби МВС України відбувся навчальний семінар «Підготовка менеджерів з якості лабораторій за новою версією стандарту ISO/IEC 17025:2017 (для керівників, менеджерів з якості, аудиторів та фахівців)».

Догори